Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Travanj 24, 2014, 08:33:20
Škoda ForumŠkoda AutomobiliFabia mk1trebao bi malu pomoć
 Str: [1]   Dolje
Ispis
Autor Tema: trebao bi malu pomoć  (Posjeta: 842 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
opaki
Forumaš

RIspekt 0

« na: Listopad 15, 2010, 11:11:26 »

jel nekom poznata povijest ovog vozila sad je kod mene danas stiglo sa lakiranja,slike uskoro
navodno je vozila kup pa ako može neko opalit par rječi ili zna vlasnika koe vozio kup s ovom škodom.,auto čupa asfalt,ali je pretvrd odskače na svakoj neravnini uskoro sljedi omekšavanje ovjesa i lagano dizanje.navodno ima skraćene odnose mjenjača,drugu usisnu,ispuh lastović itd...
« Zadnja izmjena: Listopad 15, 2010, 11:14:41 od opaki » Evidentirano
robi_ri
Forumaš

RIspekt 0

Fabia 1.4 comfort 2000.g

« Odgovor #1 na: Listopad 15, 2010, 11:31:48 »

a jojjjj...to je vozio filip valjan ako se ne varam....kup fabija 1 ili 2 puta bila na krovu...taj se auto dosta dugo prodavao...
Evidentirano
bantic
Administrator

RIspekt 3

Statler

« Odgovor #2 na: Listopad 15, 2010, 11:50:57 »

ja tu fabiu znam vidjeti u ruzicevoj ulici kod plodina
Evidentirano

/
beba
Forumaš

RIspekt 0

« Odgovor #3 na: Listopad 16, 2010, 04:13:48 »

ima zdravih 90ks(ako nitko nije vara)
Evidentirano
MasterJediYoda
Forumaš

RIspekt 0

Yeti 1.8TSI

« Odgovor #4 na: Listopad 16, 2010, 06:44:08 »

kit car!
Evidentirano

It´s A Škoda!
opaki
Forumaš

RIspekt 0

« Odgovor #5 na: Listopad 16, 2010, 08:49:09 »

bantic više nećeš sad je u Puli,hi hi 
90 je solidno,istina vidilo se prilikom pripreme da je bil na krovu,najviše me zanima motor i ecu,na grani usisa ima oznaku RACING,centrala je čipa i označena je rozom bojom ako tko zna više dobro bi došlo.
Evidentirano
beba
Forumaš

RIspekt 0

« Odgovor #6 na: Listopad 16, 2010, 11:04:57 »

motor je cup i nije nešto ekstra bija kad je stiga ali kod nas sva auta iz kupova
se otvaraju nakon nekog vrimena pa poslije niti jedan motor nije isti. Tako da taj motor
je vjerojatno puno jači nego kad je stiga Svak prpa oko ecu,motor ima drugu usisnu,glava je obrađena (ne previše) a bregasta unutra sigurno nije koja je bila jer je nju najteže otkriti
Evidentirano
kresimir
bpp

RIspekt 0

« Odgovor #7 na: Listopad 16, 2010, 11:44:56 »

Prvo si trebao pitat na forumu dali to kupit a ne kupit pa pitat. Sad kad pocne crkavat nesto bude bilo. To je previse za 1.4mpi to je maximum izvucen iz njega i nece dugo trajat ta masina. A i ako je dva puta bila na krovu treba provjerit kakav joj je spur uopce.
Evidentirano

Find me at : www..com
beba
Forumaš

RIspekt 0

« Odgovor #8 na: Listopad 16, 2010, 12:03:17 »

Prvo si trebao pitat na forumu dali to kupit a ne kupit pa pitat. Sad kad pocne crkavat nesto bude bilo. To je previse za 1.4mpi to je maximum izvucen iz njega i nece dugo trajat ta masina. A i ako je dva puta bila na krovu treba provjerit kakav joj je spur uopce.
za spur netreba brinuti jer na takvim autima to im je največa prednost
Evidentirano
opaki
Forumaš

RIspekt 0

« Odgovor #9 na: Listopad 16, 2010, 03:43:27 »

nisam pitao jer neznam nego da budem upućeniji,špur je ok letva je nova ubačena neki dan,a i auto je dobro urađeno limarski znam jer sam po struci limar,kupio sam je iz gušta ne za neku šminku,ako i je max izvučeno iz motora neka je.Malo ću je pripitomit,a onda će na bubanj,danas je ubačena gotovo sva unutrašnjost,sljedeća faza će bit lagano podizanje 3-4cm i sređivanje ecu da malo vidimo šta je tu sve prerađeno,ali bi volio znat vjerojatno ima tu neki od forumaša koji voze kup,malo više o tireradama u kojem smjeru su rađene da ne nabadam napamet i tako to.. beba svaka ti dala na postovima ako te kad upoznam imaš i pivo pizzu.
Evidentirano
beba
Forumaš

RIspekt 0

« Odgovor #10 na: Listopad 16, 2010, 04:33:05 »

čekaj ako sam dobro razumio ti hočeš orginalni ecu.
Evidentirano
opaki
Forumaš

RIspekt 0

« Odgovor #11 na: Listopad 16, 2010, 08:26:38 »

ma ne mislim da pregledam ako budem mogao ovaj postojeći da snimim u kom smjeru su mjenjani parametri centrale,jer se mi se čini da se radi o serijskoj centrali koja je prerađena za potrebe kupa ali nisam ziher to nije moje područje.Možda i budem nabavio jednu original centralu pa da vidim razliku,u biti htio bih napravit sljedeće,sastavit auto karoserijski da se ne razlikuje od originala znači svi sicevi,obloge itd,ovjes prilagodit za svakodnevnu upotrebu malo spuštanje tek toliko da nije serijala,manje felge max 15 širine do 6,5,sad su 16x7,5,sredit epc lampicu jer stalno gori ali za to moram kod frenda koji ima opremu ,moja nažalost se spoji nije vag com i izbaci da ne prepoznaje obik zapisane greške uffffffff malo komplicirano odnosno nema zapisanu grešku kao obd standard možda  stvar do programa ili interfejsa znači znaću više poslje ponedjeljka kad nabavim odgovarajući interfejs i program,dalji plan je ubacit katalizator da zadovolji tehnički ali ni tu nisam previše siguran koliko će taj katalizator bit uspješan u smislu da zadovolji ekotest sa ovom centralom i motorom,prije će igrat koja kuna na stp-u za prolaznost nego kata li o tom kadođem do toga.
Evidentirano
beba
Forumaš

RIspekt 0

« Odgovor #12 na: Listopad 16, 2010, 10:56:10 »

i da staviš kaltalizator i lambda sondu nevirujem da može proč eco test sa ovom elektronikom
jer je ona namištena da daje više goriva pa ti smjesa nemože bit za tehnički, a ja bi provjerio i je li tko dira fazu na motoru jer možda je stavljen u predpaljenje
Evidentirano
marcovz
Forumaš

RIspekt 1

Fabia 1.4MPI 2003 god

« Odgovor #13 na: Listopad 17, 2010, 06:18:43 »

oko EPC-a imas vec dosta tema. Provjeri dal ti rade kociona svjetla, moguce da stop prekidac otisao. Imas i u DIY o tome   Wink
Evidentirano

Jesam mali, al sam vrazji Cheesy 

Serviser ECU-a
 Str: [1]   Gore
Ispis
« natrag naprijed »
Skoči na: